Helios

Banner
Fotogaléria podujatí a súťaží

Fotogaléria podujatí a súťaží

V spoločnosti Helios sme organizovali už niekoľko podujatí pre našich partnerov, na ktorých ich vždy čakali tak hodnotné prezentácie výrobkov a inovácií, ako aj zaujímavý program a deŀ? plný hudby a zábavy.

Nájdete tu tiež ukážky toho, ako sa našim zákazníkom podarilo pohrať sa s farbami a nátermi, či ukážky ich fantázie a umu. Zverejnené sú fotky z fotosúťaží s hojnou účasťou.

 

Stretnutie partnerov - Partička event 2013

V dŀ?och 5.-6.4.2013 sa na Štrbskom plese, v hoteli Patria uskutočnilo stretnutie partnerov spoločnosti HG Trade Slovakia.

Výber posolstva SPOJILI SME DOBRÚ PARTIČKU nebol náhodný. HG Trade spája silné značky v oblasti "farbárskej" branže a spája tiež silných partnerov.

Okrem hodnotných informácií o novinkách a inováciách sme mali čas aj na nezáväznú konverzáciu a zábavu.

Veríme, že sa všetci cítili príjemne.

Stretnutie partnerov 2009 - Opening event

Za prítomnosti partnerov a priateľov, ktorý prijali naše pozvanie, sme prestrihli symbolickú pásku nového obchodného centra. Po príhovore generálneho riaditeľa spoločnosti Helios Group Uroša Slavinca zo Slovinska a konateľa spoločnosti Helios Slovakia Borisa Chmelára sa hostia zúčastnili prehliadky priestorov novej budovy - značkovej predajne, miešacieho a školiaceho centra, skladu a administratívnych priestorov.

Vyvrcholením bola slávnostná recepcia v netradičných priestoroch. Priamo v sklade, ktorý bol špeciálne dekorovaný pre túto príležitosť čakalo na hostí prekvapenie v podobe bohaých stolov s rozmanitým jedlom a pitím, nápojový bar a zaujímavý kultúrny program. Celú akciu mal pod moderátorskou taktovkou Vlado Voštinár, ktorý sprevádzal hostí až do neskorých večerných hodín.

V rámci programu vystúpili talentovaní umelci, ktorí prezentovali svoje umenie vo výške na hodvábnom plátne umiestnenom na strope. V školiacom stredisku maľovali deti zo Súkromnej základnej umeleckej školy v Žiline ekologickými farbami Helios veľkoplošné obrazy na tému štyri živly - oheŀ?, voda, vzduch, zem. Ich diela boli na akcii následne vydražené za celkovú sumu 400 eur, pričom jeden z obrazov putuje i do Slovinska. Výťažok z dražby bol venovaný záchrannému systému Rescue team, prevádzkovateľovi osvetového programu Mladý záchranár. Pri tejto príležitosti odovzdal Rescue team našej spoločnosti čestnú plaketu za Záchranu života za intenzívnu podporu záchranného systému. Po skončení recepcie, ktorej sa zúčastnilo okolo 250 hostí, sa program presunul na divadelné predstavenie do Mestského divadla v Žiline.

Po predstavení program pokračoval voľným tempom v jednom zo žilinskýh hotelov až do skorých ranných hodín. Dúfame, že akcia splnila svoje poslanie a všetci hostia sa s nami cítili príjemne. Všetkým partnerom a priateľom touto cestou veľmi pekne ďakujeme za podporu a doterajšiu spoluprácu a dúfame, že nám ostanú verní i naďalej.

Stretnutie partnerov 2008 – Gangsters

Stretnutie partnerov 2007 – Adrenalín

Stretnutie partnerov 2006 – Western

Fotosúťaž 2006 – Čo si oblieka Vaše drevo?

V roku 2006 prebehla fotosúťaž v spolupráci s Rádiom Express na tému "Čo si oblieka Vaše drevo?". Autor víťaznej fotografie vyhral víkendový pobyt pre pre celú rodinu s plnou penziou na Liptove v chate Kožiar a autori ostatných uverejnených fotografií darčekový balíček od spoločnosti Helios Slovakia s.r.o.

Výhercovia rodinného pobytu nám zaslali aj pekné poďakovanie formou malej foto reportáže