Pre domácich majstrov – Do It Yourself

Prezrite si našu ponuku DIY programu

Riešenia pre steny v interiéri a v exteriéri

Na účely dekorácie a ochrany povrchov stien a stropov z rôznych kompozitných materiálov ponúkame nátery do vonkajších aj vnútorných priestorov. Môžete tu nájsť všetko od impregnácií, vyrovnávacích zmesí a náterov na interiérové steny až po dekoratívne viacfarebné náterové hmoty, farby na špeciálne účely, biocídne prostriedky, fasádne farby, omietky a farby na betón.

Zobraziť viac

Ochrana a dekorácia dreva

Na dekoráciu a ochranu dreva si môžete vybrať z troch základných druhov náterov – lazúry na drevo alebo bezfarebné nátery, emaily a laky. Vývojom nových a vylepšených prostriedkov a nasledovaním svetových trendov v oblasti náterových hmôt naše krycie nátery ozdobujú, chránia a zvýrazňujú vzhľad dreva. Ponúkame komplexné systémy ochrany dreva, ktoré zahŕňajú nátery poskytujúce preventívnu ochranu dreva proti drevokazným škodcom a poveternostným vplyvom.

Zobraziť viac

Náterové hmoty na kovové a plastové povrchy

Nátery poskytujú kovovým predmetom nielen ochranu, ale aj  pôvab a pocit tepla, rozmanitosť a atraktívny vzhľad. Kovy majú obmedzenú životnosť a ich najväčšími nepriateľmi sú voda a vzduch. Preto je nevyhnutné primerane ich chrániť pred aplikáciou vrchného náteru, aby sa zabránilo korózii a rozkladu, a najlepšie našimi produktami základnej povrchovej ochrany.

Zobraziť viac