Elektroizolačné laky na plechy

Elektroizolačné laky Remisol na plechy

Elektroizolačné laky na plechy Remisol od spoločnosti Rembrandtin sú špecificky vyvinuté na elektrickú izoláciu elektrotechnickej ocele so špeciálnym dôrazom na environmentálnu kompatibilitu náterov. Viac ako 30 rokov skúseností s vývojom a výrobou náterov bez chrómu a 100 % vyhovujúcich smernici RoHS na pásy a výlisky z elektrotechnickej ocele CRNO robí z Rembrandtinu lídra značky, ktorý zásobuje renomovaných výrobcov elektrotechnickej ocele a generátorov po celom svete, a to už desiatky rokov.

Všetky produktové riešenia Remisol sú na vodnej báze, 100 % bez chrómu. Ich vynikajúce izolačné vlastnosti redukujú straty elektrických zariadení vírivými prúdmi, čím sa zvyšuje ich účinnosť. Izolované základné dosky sa používajú v motoroch, generátoroch, transformátoroch a iných elektromagnetických póloch. Naše otestované riešenia spĺňajú najvyššie normy kvality v priemysle a sú špecificky prispôsobené požiadavkám zákazníkov. Všetky výrobky Remisol sú klasifikované podľa ASTM A 976-97 a IEC 6040-1-1 a sú plne v súlade s príslušnými smernicami EÚ, ako je smernica RoHS. (2002/95/ES o obmedzení používania nebezpečných látok v elektrických a elektronických zariadeniach).

V súlade s nariadením REACH spoločnosť Rembrandtin pravidelne testuje zloženie surovín v spolupráci s dodávateľmi, a tak je schopná zaistiť, že elektroizolačné laky Remisol na plechy neobsahujú žiadne SVHC uvedené v REACH. 

Pre zaslanie dokumentácie k farbám (technické listy a karty bezpečnostných údajov) nás prosím Vás kontaktujte na helios@helios.sk. Pre viac informácií priamo kontaktujte p. Ďurindu telefonicky na čísle +421 905 193 446 alebo emailom na durinda@helios.sk .