Komerčná doprava

Požiadavky na vysokú kvalitu v segmente komerčnej dopravy sú ešte silnejšie ako v automobilovom priemysle, nakoľko komerčné vozidlá znášajú oveľa vyššie úrovne expozície a extrémne podmienky. Na vozidlá komerčnej dopravy sú kladené špecifické a veľmi náročné požiadavky ohľadom stability ich náterových systémov, ich antikoróznych vlastností a ich dekoratívnych prvkov.

Helios je vynikajúcim partnerom vyspelých výrobcov nákladných automobilov a dielov pre nákladné automobily, autobusy, poľnohospodárske stroje a zariadenia a ďalšieho vybavenia ACE. Spolu s našimi váženými renomovanými partnermi sme dosiahli skvelé výsledky v riešeniach pre železnice, autobusy, nákladné automobily a v obnove nákladných automobilov.

Náterové systémy pre autobusy – vysokodekoratívne nátery s dlhou životnosťou

Helios ponúka vysokodekoratívne dlhotrvajúce náterové systémy na vonkajšie plochy autobusov. Na trvalú ochranu autobusov Helios ponúka ochranné nátery s extrémnou mechanickou odolnosťou, ktoré sú kompatibilné so širokou škálou lepidiel na báze polymérov 1K PUR a MS.

Nákladné automobily a ťahače nákladných automobilov – pokročilá náterová ochrana

Naše produktové portfólio zahŕňa pokročilé náterové riešenia pre výrobu a údržbu stredne ťažkých a ťažkých nákladných vozidiel, vrátane autocisterien, sklápačov, žeriavov nákladných áut s domiešavačom betónu ako aj nadstavieb, podvozkov, kabín nákladných automobilov, obnovy nákladných automobilov a ťahačov nákladných automobilov.

Zariadenia ACE – mimoriadne silné a trvanlivé antikorózne nátery

Výrobcovia žeriavov, buldozérov, nakladačov a vysokozdvižných vozíkov vyžadujú pevné a trvanlivé antikorózne ochranné nátery s vysokou chemickou odolnosťou, ktoré umožnia týmto vozidlám, aby odolali nečistotám, soli, vode a treniu. Naše riešenia pre segment ACE sú testované pre najextrémnejšie podmienky a ponúkajú účinnú a trvalú ochranu.

Pre viac informácií priamo kontaktujte p. Ďurindu telefonicky na čísle +421 905 193 446 alebo emailom na durinda@helios.sk .

TECHNICKÉ LISTY