Nátery pre ACE (zariadenia pre poľnohospodárstvo, stavebníctvo a zemné práce)

Helios Group ponúka komplexné riešenia pre sektor ACE na báze inovatívnych špičkových technológií na trhu ako aj osvedčené produkty, ktoré spĺňajú najvyššie požiadavky segmentu, pokiaľ ide o estetiku, antikoróznu, poveternostnú, chemickú a mechanickú odolnosť.

Výrobcovia žeriavov, buldozérov, nakladačov a vysokozdvižných vozíkov vyžadujú pevné a trvanlivé nátery na ochranu proti korózii, ktoré umožnia týmto vozidlám, aby odolali nečistotám, soli, vode a treniu. Naše riešenia pre segment ACE sú testované pre najextrémnejšie podmienky a ponúkajú účinnú a trvanlivú ochranu.

V rámci sortimentu náterov na báze vody a na báze rozpúšťadiel sa treba špeciálne zmieniť o jednovrstvových polyuretánových náteroch s vysokým obsahom sušiny (priamo na kov), ktoré spĺňajú najvyššie požiadavky stanovené globálnymi výrobcami zariadení ACE.

Portfólio segmentov je ďalej obohatené o práškové nátery Helios Group, a tiež ponukou E-coat. K dispozícii sú aj staršie materiály.

 

Riešenia náterov ACE prispôsobené požiadavkám našich zákazníkov

Priamym prepojením a spoluprácou medzi výskumom a vývojom, predajom a silnými technickými tímami vychádzame v ústrety rôznym požiadavkám našich zákazníkov. Pre riešenia na mieru, ktoré spájajú technológie dostupné v rámci Helios Group a integráciu rôznych výrobných procesov do jedného koncového produktu, kontaktujte našich obchodných zástupcov.

Pre viac informácií priamo kontaktujte p. Ďurindu telefonicky na čísle +421 905 193 446 alebo emailom na durinda@helios.sk .

TECHNICKÉ LISTY