Nátery pre koľajové vozidlá

Nátery pre koľajové vozidlá

Helios a Rembrandtin kombinujú svoje schopnosti v oblasti náterov pre koľajové vozidlá pod značkou RAILTEC. Naše nátery pre železnice nastavili kurz pre ľahké nanášanie, atraktívny dizajn a trvalú ochranu proti korózii. S RAILTEC pokrývame všetky požiadavky a ponúkame široký sortiment rôznych typov náterov: na báze rozpúšťadiel, na báze vody, jednozložkové systémy, dvojzložkové systémy a tmely.

Všetky naše výrobky zaručujú najjednoduchšie spracovanie. Sú extrémne šetrné k životnému prostrediu, vyhovujúce z hľadiska VOC, ľahko sa opravujú a rýchlo schnú. Koľajové vozidlá chránia proti korózii, zmenám v odtieni farby, graffiti a iným poškodeniam – natrvalo. Ekonomická efektivita je zaručená.

Kladieme veľký dôraz na inovácie, vzhľad a dizajn. Práve preto sú dekoratívne účinky oveľa dôležitejšie ako kedykoľvek predtým, najmä ak ide o verejnú dopravu. Naše nátery umožňujú širokú škálu dizajnov: kovové nátery sú univerzálne a vhodné na najrôznejšie povrchy.

Helios ponúka deväť rôznych náterových systémov na báze rozpúšťadla pre koľajové vozidlá.

Produktové portfólio Rembrandtin zahŕňa náterové hmoty na báze vody, náterové hmoty na báze rozpúšťadiel a tmely:

Nátery Helios a Rembrandtin na železničné vozidlá boli vyvinuté, vybrané a upravené tak, aby spĺňali požiadavky zákazníkov, o čom svedčia aj naše certifikáty a referencie. Sú schválené Výskumným železničným ústavom JSC (VNIIZHT) a sú vypracované podľa normy GOST.
S hrdosťou slúžime našim zákazníkom, výrobcom v medzinárodnom sektore železničných vozidiel vo viac ako 40 krajinách po celom svete – od železnice MAGLEV v Šanghaji po najnovší vozový park Švajčiarskej spolkovej dráhy SBB.

Pre viac informácií priamo kontaktujte p. Ďurindu telefonicky na čísle +421 905 193 446 alebo emailom na durinda@helios.sk .

TECHNICKÉ LISTY