Všeobecné priemyselné nátery

Vysokokvalitné suroviny a šetrný prístup k životnému prostrediu sú spoločným menovateľom všetkých náterov dostupných v segmente všeobecných priemyselných náterov Helios. Naše náterové riešenia sa zameriavajú na ochranu proti korózii pre rôzne kovové podklady, pričom poskytujeme aj produktové riešenia pre dlhotrvajúci bezchybný vzhľad.

Nátery na kov Helios sú vyvinuté aj s tým, že sa berú do úvahy normy, ako je ISO a ASTM, ako aj interné požiadavky a normy jednotlivých zákazníkov.

Použitím vybavenia a meracích zariadení špičkovej kvality počítame s tvorbou korózie v predstihu. Je to dôležité najmä v rámci ochrany kontajnerov, elektrických a vodných zariadení a častí rôznych typov vozidiel.

Našimi všeobecnými priemyselnými nátermi poskytujeme riešenia pre všetky druhy kovových povrchov, vrátane železa, hliníka a iných neželezných kovov, pre veľmi širokú škálu rôznych odvetví:

  • Biela technika: práčky a umývačky riadu, sporáky a pece, sušiace a žehliace zariadenia a rôzne časti komponentov.
  • Vykurovacie systémy: kachle, kolektory, tepelné čerpadlá, kotly, radiátory, vykurovacie panely, potrubia.
  • Elektrické distribučné zariadenia: transformátory, generátory, turbíny, kolektory a sieťové konštrukcie.
  • Stavebníctvo: kovové tabule, náradie, strešná krytina, deliace steny, stolárske výrobky, vetracie zariadenia.
  • Elektrotechnický priemysel: skrine pre motory, štartéry, ručné prístroje, skrinky.
  • Kovospracujúci priemysel: výroba strojov a zariadení, plotové prvky, nábytok z kovu, trezory a pokladne.
  • Automobilový priemysel: háky, nápravy, podvozky, ráfiky, sedadlá, pružiny, nárazníky, skrine motorov a ochrana prvkov skrutkovania, hydraulické a pneumatické komponenty, prívesy, špeciálne zariadenia pre vozidlá.
  • Odliatky: kryty, ventily, armatúry, hydranty.
  • Výrobky zo železa: ochranné laky a ľahké kryty, ochrana potrubia.
  • Športové potreby: vypaľovaný emailový náter pre odvetvie športových výrobkov, farby na bicykle

 

Nové úspechy sú široko známe a boli ocenené mnohými cenami, certifikátmi a vyznamenaniami. „HELIOS ONE“, nová generácia jednovrstvových náterov ako aj spektrálne selektívne nátery „SUNCOLOR“ sú posledné dva nedávno ocenené produkty.

Viac informácií o našich produktoch získate kliknutím na technické listy. Pre zaslanie ďalšej dokumentácie k farbám (technické listy a karty bezpečnostných údajov) nás prosím Vás kontaktujte na helios@helios.sk.

Pre viac informácií priamo kontaktujte p. Ďurindu telefonicky na čísle +421 905 193 446 alebo emailom na durinda@helios.sk .

 

TECHNICKÉ LISTY