Práškové nátery

Rastúce nároky na priemyselné nátery sú našou každodennou výzvou, ktorú sme úspešne zvládli vďaka riešeniu práškových náterových hmôt Helios Group. Naše práškové náterové systémy sú výsledkom prebiehajúcich inovácií, technických odborných znalostí a pokročilej technológie, ktorá nám umožňuje riešiť všetky špecifické požiadavky trhu. Práškové nátery sú bez obsahu rozpúšťadiel, šetrné k životnému prostrediu a nákladovo efektívne, a tiež predstavujú čoraz dôležitejší význam ako náterové riešenie budúcnosti.Oblasti použitia


Helios Group vyrába veľké množstvo práškových farieb. Zabezpečujeme štyri typy náterov: polyesterové práškové nátery, epoxidové práškové nátery, hybridné práškové nátery a polyuretánové práškové nátery. Medzi dekoratívnymiochrannými práškovými nátermi pre použitie v interiéri aj v exteriéri, sme našli ideálne riešenie a technickú podporu pre potreby trhu. 

  • ACE: poľnohospodárske stroje, záhradná technika, dopravná technika, záhradné náradie, atď.
  • Spotrebiče: chladničky, sporáky, rúry, ohrievače vody, ďalšie vykurovacie zariadenia, atď.
  • Architektúra: okenné rámy, fasádne prvky, dopravné značky, svetelné objekty, ploty, atď.
  • Elektrické skrine: rozvádzače, atď.
  • Nábytok: záhradný nábytok, kancelársky nábytok, nábytok na kempovanie, atď.
  • Keramika: hrnce, hrnčeky, vázy, atď.
  • Automobilový priemysel: brzdy, pružiny, atď.Vaša výhoda

Naši zákazníci si môžu vybrať z viac ako 750 rôznych farieb RAL, ktoré sú okamžite k dispozícii alebo si zákazníci môžu vyžiadať riešenie práškového náterového systému podľa svojich vlastných požiadaviek. Naše moderné laboratóriá výskumu a vývoja nám umožňujú efektívne reagovať na špecifické požiadavky zákazníkov a naše práškové náterové systémy sú schválené Qualicoat a GBS. K dispozícii sú v malých dávkach ako aj vo veľkých sériách.

Pre zaslanie dokumentácie k farbám (technické listy a karty bezpečnostných údajov) nás prosím Vás kontaktujte na helios@helios.sk. Pre viac informácií o práškových farbách priamo kontaktujte p. Ďurindu telefonicky na čísle +421 905 193 446 alebo emailom na durinda@helios.sk .