Helios dekoratíva – riešenie pre všetky povrchy

Usporiadajte si svet tak, ako sa Vám páči s veselými farbami, ktoré prinášajú radosť a inšpiráciu do Vašich domovov.

Značka Helios, najväčšia značka v rámci skupiny Helios Group, ponúka široký sortiment náterov pre ochranu a dekoráciu rôznych povrchov.

Vážime si vernosť našich zákazníkov a dokazujeme to aj prostredníctvom technologických vylepšení a dôsledného úsilia k dosiahnutiu vysoko kvalitných náterov.


 

Belinka – všetko pre drevo

Belinka sa zaoberá ochranou dreva už takmer 50 rokov, a to vývojom nových a vylepšených prostriedkov na ochranu a zlepšenie vzhľadu dreva.

Naši odborníci vyvíjajú a sledujú najnovšie trendy v oblasti náterov a používajú suroviny, ktoré zlepšujú kvalitu Belinka produktov.

Tak sa v priebehu niekoľkých rokov stala Belinka synonymom pre ochranu dreva.


Color – viac ako 180 ročná tradícia

Čokoľvek Váš domov potrebuje, značka Color sa postará o to, aby Vaše obľúbené predmety získali ochranu za rozumnú cenu.

Už je to viac ako šesť generácií, keď sa hodnota značky spojuje s kvalitou, zodpovednosťou a použiteľnosťou.

Je to najmä vernosť našich zákazníkov zachovávajúcich hodnotu značky Color dodnes, a to z nej robí synonymum kvality, ktorú si môže dovoliť ktokoľvek.


 

Helios Refinish Autolaky

Segment autolakov je jeden z najväčších a strategicky najdôležitejších oblastí celej skupiny Helios Group. Z tohto dôvodu neustále investujeme do výskumu a vývoja, aby sme si boli istí, že mix našich produktov je obohatený o nové produkty, ktoré spĺňajú priania a požiadavky zákazníkov. Taktiež je dôležitý fakt, že ako jeden z predných hráčov autoopravárenského priemyslu vyvíjame nové farebné formulácie každý rok a neustále zlepšujeme naše nástroje a podporu.

Rovnako tak vieme, že okrem vynikajúcich produktov a farieb, úspech v našom priemysle znamená dôkladný presun kompetencií a know-how poznatkov priamo v mieste výroby. Preto sme vyvinuli detailný a kompletný tréningový program, ktorý spĺňa všetky potreby pre činnosť lakovní. Helios autolaky ponúkajú množstvo veľmi známych značiek, ako Mobihel, S.M.A.R.T, Colomix – ide o najznámejšie značky na trhu, a tiež GraviHEL ako značku pre majstrov, ktorým vyhovujú menšie balenia výrobkov.


 

PRIEMYSELNÉ NÁTERY

 

Všeobecné priemyselné nátery

V oblasti náterových systémov je naša činnosť zameraná predovšetkým na oblasť antikoróznej ochrany s dôrazom na náterové hmoty pre ochranu oceľových konštrukcií a zariadení v hutnom, chemickom, papierenskom a energetickom priemysle, ďalej tiež na ochranu oceľových konštrukcií cestných a železničných mostov, železničných vagónov, prepravných kontajnerov.

Zobraziť viac

Práškové farby

Práškové farby ponúkajú novú perspektívu pre funkčné povrchové úpravy budúcnosti. Podľa použitia môže byť prášková farba odolná voči chemikáliám alebo môže byť antibakteriálna, vodivá, tenkovrstvá, protišmyková, štruktúrna, metalická alebo tiež perleťová. Rozmanitosť možností a tiež farieb je takmer neobmedzená. Presvedčte sa sami.

Zobraziť viac

Vodorovné cestné značenie

Už 45 rokov sa naše náterové systémy pre značenie ciest starajú o bezpečnosť na cestách v Rakúsku, Nemecku, Švajčiarsku, Taliansku, Švédsku, Českej republike a v ďalších nielen európskych krajinách. Cez deň alebo v noci, za dažďa alebo počas slnečných dní Vás na správnu cestu nasmerujú práve naše farby.

Zobraziť viac

 

Viac než 80 obchodných miest pre Vás